Aktuálne v ponuke


Všetky šperky na tejto podstránke by mali byť  k dispozícii, ihneď k odoslaniu.  Na ich dostupnosť sa ale prosím informujte, pretože by mohli byť rezervované. 


Zelený granát

Kamienok s krásne zelenou farbou a zaujímavou štruktúrou vsadený do zložitého vzoru z drôtov. Použila som tvrdý a trvácny materiál, vhodný i pre alergikov. Minerál je zelený granát z Tanzánie, ktorý pomáha potlačiť smútok a depresie.
Jeho povrch je nerovný, je to skôr kameň v surovom stave, pôsobí viac prírodne.

Náušničky som doladila farebne, použitý je kamienok tigrie oko multicolor. Všetko je z nerezovej a chirurgickej ocele.     Calá sada  - 38,00 €Labradorit

Šperk z úžasného svetlého labradoritu. Tieto kamienky ma vedia vždy prekvapiť svojimi dúhovymi farbami, menia sa od žltej cez zelenú a prechádzajú do tyrkysovo modrej. Labradorit je mystický a ochranný kameň. Navodzuje pokoj v duši, potláča strach, neistotu, depresie a stres, upokojuje myseľ. Je kameňom premeny a je veľmi nápomocný v dobe veľkých životných zmien. Prináša silu a vytrvalosť. Pomáha prekonávať sklamania z minulosti a ochraňuje pred útokmi všetkého negatívneho z okolia, pred takzvanými energetickými upírmi či pred urieknutím.  Priťahuje šťastie a zlepšuje kreativitu a nápaditosť. Labradorit je kameň "individualista", preto ho treba nosiť samostatne, nie s inými minerálmi.
Môj nový drôtovaný prívesok je z nerezových drôtikov, je to veľmi pevný materiál, ktorý nemení svoj lesk a farbu.
Zavesený je na tenučkej chirurgickéj retiazke. Ako pre náušničky som zvolila kamienok tigrie oko multicolor tentokrát v sivom prevedení, k prívesku sa krásne hodia. Cena celej sady - 41,00 € Dúhový fluorit

Nový kúsok pribudol medzi moje výraznejšie prívesky. Veľký dúhový fluorit je silne ochranný kameň, podporuje jasnú myseľ, sústredenie a genialitu. Odpudzuje z vášho okolia všetko negatívne.
Originálnym vzorom som ho omotala tvrdým a trvácnym nerez drôtom. Pre náušničky sa mi farebne nehodil rovnaký druh minerálu, menšie minerálne korálky bývajú často nepekne svetlé a nevýrazné. Vybrala som si ale brúsené korálky z českého skla, ktoré sú krásne bordové ako prívesok. Cena náhrdelníku je 28€, náušnic 13€. 
Žltý fluorit

Fluority mávajú viac farebných odtieňov. Svetlo zelenú, dúhovú či takúto krásne medovo žltú. Žlté sú zvláštne tým, že vo vnútri môžete sledovať zaujímavú žilkovanú štruktúru. Omotaný je tvrdým trvácnym nerezovým drôtom technikou drôtikovania a je na chirurgickej retiazke.  Cena - 28€ 
Náušnice Vytvorila som si jedinečný dizajn pre jednoduché elegantné náušničky, na ktoré sa dá použiť prakticky akákoľvek korálka z minerálu. Už sa mi takto dostal pod ruky korál, akvamarín, aventurín, ametyst, acháty, ruženíny alebo modrý a červený pieskovec. Krásne ukážu i rôzne farbené howlity či romantické pravé perly. K náušniciam vytváram i prívesky rovnakého tvaru, ktoré na tenkej chirurgickej retiazke pôsobia velmi jemne.Cenna :

Náušničky - 13,00 €

Sada s príveskom - 23,00 €
Čas výroby jednej sady je jeden týždeň. Opýtajte sa prosím na dostupnosť jednotlivých kamienkov.
NOVÉ  V PONUKE :


Náušnice - červený howlit

13,00 €


Prívesok v tvare srdca, červený howlit

23,00 €
Náušnice - modrý korál

13,00 €
Náušnice - červený korál

13,00 €
Náušnice - oranžový korál

13,00 €, sada 23,00 €
Náušnice - ruženín

13,00 €, sada 23,00 €
Náušnice - citrín

13,00 €, sada 23,00€
Náušnice - tyrkys

13,00 €, sada 23,00 €
Sada  - perla shell

Náušnice 13,00 €, sada 23,00 €
Náušnice - ametyst

13,00 €
Náhrdelní - krásny veľký ruženín

28,00 €
Šperky zo syntetického modrého aventurínu

Náušnice 13,00 €, sada s náhrdelníkom 23,00 €NÁHRDELNÍKY :


Na dostupnosť sa opýtajte prosím.  Cena - 28,00 €