Aktuálne v ponuke


Turmalín je výnimočný a jedinečný kameň, nemá nikdy nepriaznivé účinky a pôsobí vždy v prospech svojho nositeľa. Odstraňuje strach a stres. Prináša mier a lásku. Posiluje imunitu. Predstavujem vám hneď dva šperky z tohto krásneho čierneho kameňa. Jeden je hladký tromlovaný v obľúbenom tvare, druhý v prirodzenej surovej forme, vhodný i ako pánsky prívesok. Cena - 28,00€


Jednoduchý drôtený šperk s hnedým achátovym plátom. Elegantný kúsok pre decentný vzhľad. Cena - 17,00€

Achát je stabilizujúci kameň. Podporuje vnútornú stabilitu, vyrovnanosť a zrelosť. Jeho hrejivá sila navodzuje bezpečnosť, pocit pokoja a sebavedomie. Pomáha nám zastaviť túžbu po veciach, ktoré vôbec nepotrebujeme. Spisovateľom napomáha vyjadriť svoje myšlienky. Stabilizuje manželskú vernosť. Tiež sa používa ako účinný ochranca pri cestovaní.
Všetky šperky na tejto podstránke by mali byť  k dispozícii,  sady s korálkami z minerálov hotové do štyri až päť dní.  Na ich dostupnosť sa ale prosím informujte, pretože by mohli byť rezervované. Naďalej pre vás tvorím i na objednávku, z kamienka nového, vybraného podľa želania. Taketo objednávky su hotové väčšinou do desať dní. 


VIAC  FOTOGRAFIÍ  VŠETKÝCH  MOJICH  ŠPERKOV  NÁJDETE  NA  FACEBOOKOVEJ  STRÁNKE  - ZIRNITRA

PREDANÝ 


Verdit je kameň pochádzajúci z Afriky. Navodzuje pokojnú myseľ, sústredenie a múdrosť, tlmí netrpezlivosť, podráždenie a zmierňuje zlosť. Chráni pred zlými vplyvmi z okolia, od neprajníkov. Čistí krv, potláča úzkosti a prináša spojenie s minulými životmi. Tieto minerálne kamene majú takmer vždy úžasnú zelenú farbu. Sú ako maľované. V kombinácii s nerezovým drôtom je výsledok veľmi vkusný. Pre náušnicky takto malé kamienky nie su z verditu. Farebne som doladila zelený jadeit ( verdit je tiež druh jadeitu ). Cena - 28,00€ náhrdelník, 13,00€ náušnice.


Labradority sú často obyčajné a nenápadné šedé kamene. Ak na ne však dopadne svetlo z určitého uhla, ukáže sa nám dúha. Každý je iný, inych farieb. Tiež je to jeden z najsilnejších ochrancov a čistič duše.   28,00€Prívesky

Samostatné, malé a dôkladne vypracované prívesky s mojim originálnym autorským dizajnom. Je možné použiť rôzne druhy minerálov, na ktorých dostupnosť sa prosím opýtajte. Cena i s retiazkou - 13,00 €

Vločkový obsidián

Asymetrický zaujímavý prívesok s obsidiánom.

28,00 €


Drôtované srdiečka


Romantické drôtikované prívesky s malými brúsenými kamienkami. Trvácny nerezový materiál, vo svojej lesklej podobe ostane prakticky navždy. Vhodný pre alergikov.


17,00 €Labradorit

Krásny kabošonový kamienok, vhodný aj ako pánsky prívesok.

17,00 €


Acháty na dlhom náhrdelníku.

Dlhé elegantné náhrdelníky s korálkami - plastové, sklené, drevené a hematitové. Ako prívesok je použitý achátový plát odrôtovaný nerez drôtom. Šedý náhrdelník je na zapínanie a hnedý so strapcom má nastavitelnú dĺžku.


Cena náhrdelníku je 17,00 €.
Krištáľ - PREDANÝ 

Liečivý horský krištáľ omotaný nerezovými drôtmi. Hypoalergénny a stálofarebný materiál a chirurgická retiazka. Inšpirovali ma ľudové vzory.

28,00 €NÁUŠNICE

K niektorým náučničkam je možné dorobiť i prívesok.

AMETYST

13,00 €

TIGRIE OKO MILTICOLOR

13,00 €

AKVAMARÍN

13,00 €


AKO  PREDVIANOČNÚ  AKCIU  PONÚKAM  VŠETKY  SVOJE  NÁUŠNIČKY  V CENE  -  13,00€


SADY

PRÍVESOK, RETIAZKA A NÁUŠNICE

Cena sady - 23,00 €Sada s perlami shell, originálny pevný vzor, majú skôr maslovú farbu, čo im ale neuberá na kráse, Vhodné ako šperk pre nevestu.

23,00 €

Žiarivá sada s citrínmi vytvorená z nerezových drôtov dvoch hrúbok a chirurgických komponentov.


23,00 €

Ametystová súprava z môjho obľúbeného drôteného vzoru. Všetky materiály, ktoré používam nekorodujú a sú vhodné pre alergikov.

23,00 €


TYRKYS

Korálky z pravého tyrkysu a nerezový materiál.

23,00 €


FARBENÝ HOWLIT

Howlity sú takmer vždy dofarbované, preto majú krásne pestré farby.

23,00 €


Vytvorila som si jedinečný dizajn pre jednoduché elegantné náušničky zladené s príveskom, na ktoré sa dá použiť prakticky akákoľvek korálka z minerálu. Už sa mi takto dostal pod ruky korál, akvamarín, aventurín, ametyst, acháty, ruženíny alebo modrý a červený pieskovec. Krásne ukážu i rôzne farbené howlity či romantické rekonštruované perly. K náušniciam vytváram i prívesky rovnakého tvaru, ktoré na tenkej chirurgickej retiazke pôsobia velmi jemne.


ACHÁT

Tyrkysový achát so zaujímavým vzorom.

23,00 €

RUŽENÍN

Romantické ruženíny.

23,00 €

UNAKIT

Krásne zelený unakit.

23,00 €


Sada so zaujímavým modrým kamienkom dumortierit. Precízny zložitý vzor.


23,00 €

Krásne čierny ónyx, decentná a elegantná sada s napichovacími náušničkami.


23,00 €

Granát má zvláštny neodolatelný lesk a temne bordovú farbu. S tiež napichovacími náušnicami.


23,00 €


Šperky z červených kamienkov.

Vhodné ako romantický darček. Malé guličky sú červený korál. Väčšie guličky ako náušnice sú z červeného howlitu a drôtované srdce na retiazke je  tiež z červeného howlitu.
Sada s krásne modrými sodalitmi.


23,00 €

Temne bordové granáty v zložitom vzore v nerezových drôtikoch.


23,00 €


Granát s druhým vzorom, napichovacie náušničky .


23,00 €


ĎALŠIE NOVÉ NÁUŠNIČKY

Červený korál - 13,00 €


Zelený jadeit - 13,00 €

Skamenelé drevo - 13,00 €


Citrín - 13,00 €

Labradorit - 13,00 €


Amazonit - 13,00 €