Aktuálne v ponuke


Všetky šperky na tejto podstránke by mali byť  k dispozícii, ihneď k odoslaniu.  Na ich dostupnosť sa ale prosím informujte, pretože by mohli byť rezervované. Niektoré náušničky robím na objednávku, tak i na dostupnosť vybraného kamienka sa prípadne informujte prosím. K náušniciam viem vyrobiť i rovnaký prívesok na retiazke.


Krištáľ

Krištáľ je jeden z najčistejších a tým i najsilnejších kameňov, používa sa na očistu ostatných minerálov. Pôsobí na telo ako tlmič bolesti. Pomáha prekonávať fóbie a strach. Je to kameň čistoty a vízií. Podnecuje kreativitu, posilňuje pamäť a koncentráciu. Od pradávna sa používal na veštenie a nazeranie do budúcnosti.
Predstavujem vám takýto krásny číry kamienok v mojom šperku. Je vsadený do nerezových stálofarebných drôtov, zavesený na tenučkej chirurgickej retiazke.  Cena - 28,00 €


Labradorit

Šperk z úžasného svetlého labradoritu. Tieto kamienky ma vedia vždy prekvapiť svojimi dúhovymi farbami, menia sa od žltej cez zelenú a prechádzajú do tyrkysovo modrej. Labradorit je mystický a ochranný kameň. Navodzuje pokoj v duši, potláča strach, neistotu, depresie a stres, upokojuje myseľ. Je kameňom premeny a je veľmi nápomocný v dobe veľkých životných zmien. Prináša silu a vytrvalosť. Pomáha prekonávať sklamania z minulosti a ochraňuje pred útokmi všetkého negatívneho z okolia, pred takzvanými energetickými upírmi či pred urieknutím.  Priťahuje šťastie a zlepšuje kreativitu a nápaditosť. Labradorit je kameň "individualista", preto ho treba nosiť samostatne, nie s inými minerálmi.
Môj nový drôtovaný prívesok je z nerezových drôtikov, je to veľmi pevný materiál, ktorý nemení svoj lesk a farbu.
Zavesený je na tenučkej chirurgickéj retiazke. Cena - 28,00 € 

Náušnice Vytvorila som si jedinečný dizajn pre jednoduché elegantné náušničky, na ktoré sa dá použiť prakticky akákoľvek korálka z minerálu. Už sa mi takto dostal pod ruky korál, akvamarín, aventurín, ametyst, acháty, ruženíny alebo modrý a červený pieskovec. Krásne ukážu i rôzne farbené howlity či romantické pravé perly. K náušniciam vytváram i prívesky rovnakého tvaru, ktoré na tenkej chirurgickej retiazke pôsobia velmi jemne.Cenna :

Náušničky - 13,00 €

Sada s príveskom - 23,00 €
Čas výroby jednej sady je jeden týždeň. Opýtajte sa prosím na dostupnosť jednotlivých kamienkov.
NOVÉ  V PONUKE :


Náušnice - červený howlit

13,00 €


Prívesok v tvare srdca, červený howlit

23,00 €
Náušnice - modrý korál

13,00 €
Náušnice - červený korál

13,00 €
Náušnice - oranžový korál

13,00 €, sada 23,00 €
Náušnice - ruženín

13,00 €, sada 23,00 €
Náušnice - citrín

13,00 €, sada 23,00€
Náušnice - tyrkys

13,00 €, sada 23,00 €
Sada  - perla shell

Náušnice 13,00 €, sada 23,00 €
Náušnice - ametyst

13,00 €
Náhrdelní - krásny veľký ruženín

28,00 €
Šperky zo syntetického modrého aventurínu

Náušnice 13,00 €, sada s náhrdelníkom 23,00 €NÁHRDELNÍKY :


Na dostupnosť sa opýtajte prosím.  Cena - 28,00 €