Urobte radosť sebe alebo svojim najbližším a doprajte si ručne vyrábané šperky s minerálmi na objednávku či z mojej aktuálnej ponuky.

Zirnitra vám prináša neopakovateľné drôtované kúsky. Vytvorené sú z kvalitných materiálov, ušľachtilej ocele v podobe drôtov. Náhrdelníky nepodliehajú korózii a sú vhodné pre alergikov.

Pri výbere vás zároveň isto poteší možnosť doručenia výrobku v mojej darčekovej krabičke.

Aktuálne v ponuke


Niektoré ručne vyrobené kúsky sú aktuálne ešte voľné. V predvianočnej akcii, vhodné ako darček pre mamu, sestru či babičku, sú za špeciálnu cenu  28 €. Pri šperku na objednávku je cena bežná.


labradorit - 28 € / PREDANÉ 

Malý dúhovy labradorit vo veľkom prívesku. Labradorit je kamienok pokoja a vyrovnanosti. Uvoľňuje a navodzuje pocit istoty, viery v samého seba. Okrem toho ochraňuje pred všetkým negatívnym, pred ľuďmi, ktorí vám chcú škodiť.
Veľmi ma ovplyvňujú secesné vzory. Vytvorené su z nerezového drôtu, ktorý je použitý v celom šperku. Materiál nekoroduje a je hypoalergénny. 

nefrit - 28 € / PREDANÉ 

Základný no bohato zdobený tvar. Tmavo zelený kanadský nefrit napomáha človeku očistiť jeho myseľ od negatívnych myšlienok. Navodzuje pokoj a harmóniu. Prináša do života lásku a priateľstvá. Tíši duševné napätie a silné emócie.


karneol - 28 € / PREDANÝ 

Veľký šperk s karneolom, utkaný z drôtov. Materiál je nerez oceľ, nekoroduje a je hypoalergénna. Karneol je talizman umelcov, podporuje kreativitu a ako kameň zeme pomáha duchovnu silu pretvoriť do fyzického sveta, reality. Upokojuje, pomaha nám preniknúť až ku koreňom našich problémov, pocitov a tlmí prehnané emócie. Ochraňuje pred výbuchmi zlosti, závisťou a neprajníkmi. Vhodný pre znamenia baran, býk, blíženci i lev.

krištáľ - 28 € / PREDANÉ 


Krásne číry krištáľ. Siahla som po tradičných vzoroch a technikach drôtikovania. Kameň je opletaný tenkým drôtom, doplnený ľudovou tematikou. Použitý je stálofarebný nerezový drôt a chirurgická retiazka.


labradorit - 28 € / PREDANÝ 

Nerezový náhrdelníček tak akurát do výstrihu, ako pre princeznú. Použitý je silne ochranný kameň labradorit s krásne dúhovymi odleskami, korálky z českého skla a chirurgická retiazka.jaspis picasso - 28 €

Tento veľký sivý jaspis picasso ma zaujal na prvý pohľad. Tmavý, no so zaujímavým vzorom. Omotala som ho tenkým drôtom z ušľachtilej ocele dvoch hrúbok. Pridala jemné detaily, ako vždy, z lístočkov a špirál.Modrý dumortierit / PREDANÝ 


Modrý kamienok dumortierit omotaný nerezovým drôtom. Použité sú dve hrúbky drôtu a jemné tepanie. Chirurgická retiazka.NÁHRDELNÍK APATIT  - 28€ / PREDANÝ 

Krásne tyrkysovo modrý apatit v nerezovom drôte, na dlhej chirurgickej retiazke, môže byť až do 90 cm. Materiál je stálofarebný  a nekoroduje.  Apatit pomáha zbaviť sa pocitu viny, smútku a precitlivelosti. Zmierňuje stres. Podporuje fungovanie imunitného systémóu. Pomáha usporiadať si vlastné myšlienky, zlepšuje schopnosť jasne komunikovať, znižuje nervozitu, pomáha koncentrovať sa.