Galéria šperkov
Všetky šperky na týchto stránkach sú vyrobené na objednávku a pravdepodobne už nie sú v ponuke. Fotografie sú pre inšpiráciu a slúžia len ako ukážka mojej tvorby. Napíšte mi a objednajte si niečo nové, originálne a jedinečné.
Používaný materiál je vhodný pre alergikov a nekoroduje. Drôty z nerezovej ocele rôznych hrúbok, ostaté komponenty z kvalitnej chirurgickej ocele.


Modré sadySýto modré kombinácie z minerálov sodalit alebo lapis lazuli.
Verdity


Verdity mi už dávnejšie učarovali. Pochádzaju z Afriky, Zimbabwe a vždy sú úžasne zelené. Nestretám ich často, no ak nejaký nájdem vždy ma dostane. Tieto majú nádherné farby, sú ako maľované. Vytváram im vzor s jednoduchými líniami, čistých tvarov, aby som neprebila čarovné kresby tohto kamienka. Ako obyčajne - nerezová a chirurgická oceľ.

Jemné pastelové odtiene


Ametysty, ruženíny, aqua aura a akvamarínLabradority


Labradority majú každý inú kombináciu farieb. Je takmer nemožné nájsť dva rovnaké kusy. Preto sú všetky výrobky z nich jedinečné a originálne.


Trochu orientálny vzor s nádherne žltým jaspisom.Pekný kúsok kamienka v nerezovej oceli. Jaspis epidot máva pekné odtiene zelenej.
Jadeit


Elegantný vintage prívesok na tenučkej retiazke, prepracovaný s lístočkami a malými turmalínovymi koralkami. Kamienok je nefrit jadeit. 


Ametyst


Tento nádherný ametyst sa mi dostal do rúk náhodou a ďalší taký už asi nenájdem. Prívesok, ktorý je z neho je preto naozaj výnimočný.


Acháty a jaspis


Trojica kamienkov v zemitých farbách, dva hnedé acháty, jeden tmavý, na svetle jemne priesvitný, druhý svetlý - karamelovo hnedý a výrazne červený brekciový jaspis. Vintage sada z chirurgickej ocele.


Krásny veľký ruženín opletaný nerezovým drôtom.
Záhneda s jemným secesným vzorom. 
Modrý achátNáhrdelník s achátom. Kamienok je pekný kus modrého dendrického achátu. Technika drôtikovania z tenučkých drôtov. Milé detaily s lístočkami ako pre vílu či elfa.

Použitý materiál je hypoalergénny a nikdy nekoroduje. Je to nerezový drôt a chirurgická oceľ.

Ručne robené zapínanie, tenká chirurgická retiazka.Žltý jaspisMasívna súprava s príveskom z horčicovo žltého jaspisu, použité sú hrubšie drotiky a zložitý vzor. Náušnice sú s jaspismi mookait, ten máva krásne výrazné farby, od bordovej cez staroružovú až po takúto krásne žltú. Všetky časti sú z chirurgickej stálofarebnej nerez ocele.  
Pokračujem kolekciou trochu vintage.

Je inšpirovaná secesiou, všetky moje šperky sú vlastne v tomto duchu i preto, že je to moje najoblúbenejšie obdobie zo všetkých umeleckých smerov. Vzory spojené s prírodou pripomínajú úchvatné elfské ornamenty.

Tieto dva kamienky sú unakit a akvamarín, no dajú sa vyrobiť i z iných minerálov.


Zelený chalcedón


Chalcedón býva väčšinou svetlo modrý. Tu som použila zelený, vsadila ho do výrazného veľkého ornamentu.

  Avanturíny


Jaspis mookaitMookaity majú veľmi pekné výrazné farby. Od žltej cez tmavo ružovú až po bordovú. Rôzne farby a tvary mookaitov zaručujú, že každý jeden prívesok z nich bude originál.


Citrín


Veľký citrín v mojom obľúbenom secesnom vzore. Ako takmer všetky moje výrobky i tento je z ušľachtilej nerez ocele, doplnený je o malé tepané lístočky a korálku z opalitu.Hnedý achát, mookait, granátTáto sada nebola z jedného druhu minerálu a predsa sa dala krásne spoločne zladiť. V nárdelníku je vsadený hnedý achát, náušnice sú z jaspisu mookait a v jemnom náramku korálky z granátu.


Kontaktný  formulár


Cenník šperku na objednávku :


Náhrdelník na objednávku - 28,00 €

Náušnice na objednávku - 13,00 €


Cenu šperku môže ovplyvniť hodnota konkrétneho kameňa. V prípade ak je vybraný kameň drahší, vopred vás o tom oboznámim. Dodacie podmienky :


Všetky šperky na týchto stránkach sú vyrobené na objednávku a pravdepodobne už nie sú v ponuke. Fotografie sú pre inšpiráciu a slúžia len ako ukážka mojej tvorby. 

Každý jeden šperk je originál, rovnako brúsené kabošony používam veľmi málo a moje prívesky sú z kameňov prirodzeného nepravidelného tvaru. Preto nikdy nevyrobím dva rovnaké kusy. 

.

Materiál, ktorý používam je prírodný, žiadny kus minerálu nie je dokonale hladký a čistý. Môžu mať na povrchu rôzne škvrny a akoby pukliny, práve preto, že sú to pravé prírodné minerály. Každý jeden má nepravidelný tvar, odlišné farebné odtiene či vzory.

.

* Každý špetrk bude dokončený v originálnej darčekovej krabičke.

* Ku každej objednávke bude prirátané poštovné podľa aktuálnych taríf SP.

* Zásielky posielam starostlivo zabalené iba ako poistený list s platbou vopred.