Autorské šperky

                    Zirnitra

                    Tatiana Lipocká

                       

                          Bratislava, Slovakia

                                                         KONTAKTNÝ  FORMULÁR            Všetky šperky  na týchto stránkach  sú vyrobené  na objednávku  a  pravdepodobne  už  nie sú v  ponuke.  Fotografie sú pre inšpiráciu a slúžia len ako ukážka mojej tvorby. 
.

Každý  jeden šperk  je originál,  rovnako brúsené  kabošony  používam  velmi  málo  a moje prívesky  sú  z kameňov prirodzeného  nepravidelného tvaru.  Preto nikdy  nevyrobím dva rovnaké kusy.

.

Aktuálne  dostupné výrobky zasielam do dvoch dní od pripísania platby na účet.  Šperk nový, na objednávku,  vyrábam  po  vzájomnej  komunikácii a konečnom výbere  kamienka.  Čas výroby sa nadá urýchliť, väčšinou je to do desať dní.
.

Berte prosím na vedomie, že materiál, ktorý používam je prírodný, žiadny kus minerálu nie je dokonale hladký a čistý.  Môžu mať na povrchu rôzne škvrny a akoby pukliny,  práve preto, že sú to pravé prírodné minerály.  Každý jeden má nepravidelný tvar, odlišné farebné odtiene či vzory.

.

Cena každého náhrdelníku je jednotná .. 29€, v prípade drahšieho špecifického kameňa samozrejme vyššia. Labradority momentálne len z dostupných kameňov.

.

* Každý šperk bude dokončený v originálnej darčekovej krabičke.

* Ku každej objednávke bude prirátané poštovné podľa aktuálnych taríf SP.

* Zásielky posielam starostlivo zabalené iba ako poistený list.