.

.

.

Náušnice


Opýtajte sa prosím vopred či je šperk, ktorý sa vám páči dostupný, pretože výrobky sú originály a mnohé sady už majú svoju majiteľku. 

Náušnice a guličkové sety s takýmito náušničkami sa totožné, podľa obrázku, vyrobiť dajú. Sú zhotovené z minerálnych korálok a majú rovnaký, pekne spolu ladiaci tvar. Používam tri autorské vzory. Pokojne mi napíšte, ktorý sa vám páči. Minerál LABRADORIT je momentálne nedostupný.

Rada vám spravím šperk z kameňa nového, ktorý mám k dispozícii alebo podľa vašeho výberu z kamienkov, ktoré sú však dostupné na trhu. Výroba takejto objednávky trvá do 10 dní.Nové náušnicové sety

Som rada, že vám môžem predstaviť nové farby kamienkov, ktoré krásne ladia so striebornou farbou nerezových drôtov. Tieto súpravy obsahujú náušnice s háčikom a prívesok na tenkej chirurgickej retiazke. Náušničky je možné vyhotoviť i s uzatváratelným chirurgickým háčikom.


Cena sady - 23,00
SADY S NÁRAMKOM

Najtenšie drôtiky vytvárajú takto nežný efekt. Vytvorila som dve sady z veľmi jemného, no pevného materiálu. Drôtikov tenučkej hrúbky. Šperk tak pôsobí krásne žensky. K náušničkam a náhrdelníku som doladila i náramok. Všetky dĺžky sa dajú prispôsobiť.


Guličkové sety stoja - jedna položka - 13,00€, dve položky - 23,00€, tri položky - 29,00€


NÁUŠNICE

K niektorým náučničkam je možné dorobiť i prívesok.

13,00

AMETYST


JADEIT


JASPIS BREKCIA

TIGRIE OKO MILTICOLOR


MODRÝ PIESKOVEC

KARNEOL

AKVAMARÍN


TIGRIE OKO


ČERVENÝ JASPIS

SADY

PRÍVESOK, RETIAZKA A NÁUŠNICE

23,00Sada s perlami shell, originálny pevný vzor, majú skôr maslovú farbu, čo im ale neuberá na kráse, Vhodné ako šperk pre nevestu.


Žiarivá sada s citrínmi vytvorená z nerezových drôtov dvoch hrúbok a chirurgických komponentov.Ametystová súprava z môjho obľúbeného drôteného vzoru. Všetky materiály, ktoré používam nekorodujú a sú vhodné pre alergikov.TYRKYS

Korálky z pravého tyrkysu a nerezový materiál.FARBENÝ HOWLIT

Howlity sú takmer vždy dofarbované, preto majú krásne pestré farby.


23 €


Vytvorila som si jedinečný dizajn pre jednoduché elegantné náušničky zladené s príveskom, na ktoré sa dá použiť prakticky akákoľvek korálka z minerálu. Už sa mi takto dostal pod ruky korál, akvamarín, aventurín, ametyst, acháty, ruženíny alebo modrý a červený pieskovec. Krásne ukážu i rôzne farbené howlity či romantické rekonštruované perly. K náušniciam vytváram i prívesky rovnakého tvaru, ktoré na tenkej chirurgickej retiazke pôsobia velmi jemne.


ACHÁT

Tyrkysový achát so zaujímavým vzorom.


RUŽENÍN

Romantické ruženíny.


UNAKIT

Krásne zelený unakit.Sada so zaujímavým modrým kamienkom dumortierit. Precízny zložitý vzor.Krásne čierny ónyx, decentná a elegantná sada s napichovacími náušničkami.Granát má zvláštny neodolatelný lesk a temne bordovú farbu. S tiež napichovacími náušnicami.
Červené zaláskované sadyŠperky z červených kamienkov.

Vhodné ako romantický darček. Malé guličky sú červený korál. Väčšie guličky ako náušnice sú z červeného howlitu a drôtované srdce na retiazke je  tiež z červeného howlitu.Sada s krásne modrými sodalitmi.Temne bordové granáty v zložitom vzore v nerezových drôtikoch.Granát s druhým vzorom, napichovacie náušničky .ĎALŠIE NOVÉ NÁUŠNIČKY

Červený korál 


Zelený jadeit 

Skamenelé drevo 


Citrín 

Labradorit 


Amazonit 


Každý šperk s náhrdelníkom vám príde v darčekovej krabičke.