Šperky z chirurgickej ocele

Antialergická stálofarebná ušľachtilá nerez oceľ.

Nerezové drôty majú slabo sivastý strieborný odtieň a zachovávajú si svoj lesk.  Môžem  ich čistiť a leštiť donekonečna, nosiť na pokožke a nikdy nestratia svoju farbu. Po tepaní ostanú pevné a trvácne. Čo je však najdôležitejšie - sú vhodné pre alergikov a nevyvolávajú žiadne kožné reakcie.

viac na  WWW.ELFSKESPERKY.WEBNODE.SK


KOLEKCIA - DECEMBER  2016


Karneol

13.01.2017

Starostlivo vyberaný velmi pekne sfarbený karneol s jemnými hnedými žilkami, je vsadený do nerezového drôtu technikou drôtikovania. Náhrdelník je celý z antialergickeho nerezového materiálu, ktorý nekdy nezmení svoj odtieň.

Indiánske oko

13.01.2017

Pánsky prívesok z naozaj krásneho kúsku kameňa indiánske oko, kameň má zaujmavú sivo perleťovú kresbu na okraji. Opletaný tenkým nerezovým drôtom, na pánskej koženke, alebo na retiazke z nerezovej ocele.

Ručne robený drôtený prívesok na retiazke s krásne tvarovaným krištáľom. Retiazka, zapínanie, drôtiky, všetko z antialergickej nerezovej ocele. Materiál ve velmi trvácny a nikdy nezmení svoj odtieň.

Ručne robený náhrdelník technikou drôtikovania s jemným belasým kamienkom Chalcedon. Retiazka, zapínanie a drôtiky sú z antialergickej nerezovej ocele. Je stálofarebná a nikdy nezmení odtie.

Tento náhrdelník je vlastne obojstranný, zaujímavý z oboch strán, retiazka, zapínanie a drôtiky sú z antialergickej nerezovej ocele. Priehľadný kameň Záhneda je vsadený do jemných detailov z drôtikov tenkých ako vlas.Galéria drôtených šperkov. Autorské šperky s minerálmi. Šperky s kameňom vytvárané technikou drôtikovania. Autorská tvorba Zirnitra.

Všetky šperky, texty a fotografie na stránkach sú mojou autorskou prácou a v zmysle autorského zákona č. 185/2015z.z. ( v znení č. 125/2016 z.z.) je ich kopírovanie a distribúcia bez súhlasu autora zakázaná.